Cremo

Suņu, kaķu un citu mīļdzīvnieku kremācija
Atvadu stāsti

Lora

Es gribu dažus vārdus pateikt par pasākumu, bēdīgu, protams, kuru nācās piedzīvot arī man. Vislabākie novēlējumi Tajā saulē aizgājušai, protams, manai dobermaņu meitenei Lorai, no kuras nācās atvadīties smagas slimības dēļ. Bet es gribu milzīgu paldies pateikt un ar ļoti lielu atzinību uzteikt visu to cilvēku darbu, ar kuriem man bija jātiekas CREMO telpās.

Tādu atbildības un cieņas izrādīšanu manam mājas mīlulim es pat nebiju gaidījis. Paņemt ar plikām rokām mirušo ķermenīti, maigi un ar vislielāko atbildību ienest iekšā CREMO telpās, pēc tam ar tām pašām rokām maigi un akurāti ievietot vietā, kur notiks kremēšana, piekārtot un sakārtot, lai pēdējā gaita notiktu ar visu cieņu un atbildību. Un tas viss notiek manā klātbūtnē, man nevienā brīdī neradās nekādas aizdomas par to, ko iepriekš telefoniski un arī cilvēks uz vietas darīja un stāstīja, ka varētu notikt kāds process, par kuru man varētu rasties kaut mazākās šaubas.

Saņemot pelnu urnu, tā bija noformēta tik labi un skaisti, ka viss iepriekš notikušais tikai bija apliecinājums tam, ka visa CREMO komanda savus pienākumus pilda visaugstākajā līmenī un ar visaugstāko atbildības sajūtu. Es no sirds izsaku vislielāko pateicību visam CREMO kolektīvam par tik sirsnīgo un saprotošo attieksmi tik grūtā man brīdī atvadoties no manas četrkājainās uzticīgās dobermaņu meitenes Loras. Paldies Jums, mani mīļie, ka Jūs esat!

Gundars Mežnieks